Playnetic – Dezinfekcia rúk na ihrisku nebola nikdy zábavnejšia

Holandský výrobca interaktívnych herných prvkov Playnetic prichádza na trh s celosvetovou novinkou, ktorú prinášame už aj na slovenský trh. Nový štýlový dávkovač ProtectoNetic v zaujímavom dizajne umožňuje dezinfekciu rúk zábavnou, no aj náučnou formou.

Dodržiavanie bezpečnostných a hygienických predpisov je v čase pandémie koronavírusu COVID-19 dôležité, ale najmä pre rodičov hrajúcich sa detí je často ťažké zabezpečiť, aby si deti ruky pri hre na ihrisku dezinfikovali. Aj preto sme radi, že môžeme vďaka nášmu partnerovi, holandskej spoločnosti Playnetic, prísť aj na slovenský trh s novinkou, ktorá umožňuje dezinfekciu rúk priamo pred vstupom na herné zariadenia. A s bonusom navyše.

Senzorický dávkovač totiž funguje na báze kinetickej energie. Či už dospelý, alebo samo dieťa vytvára šliapaním na pedál kinetickú energiu, vďaka ktorej sa aktivuje senzorický dispenzor vo vrchnej časti stojana a strekne na ruky potrebnú dávku dezinfekcie. Aby to najmä pre dieťa bolo zaujímavejšie, kinetická energia zároveň umožní prehrať zvukový edukačný záznam v zariadení, aké bezpečnostné a hygienické opatrenia treba na ihrisku dodržiavať. Obsah je možné ľubovoľne meniť, je nahratý na špeciálnom USB kľúči vo vnútri zariadenia, odolnom voči poveternostným podmienkam a aj voči vandalizmu. Po skončení pandémie tak môžete prístroj jednoducho prerobiť na AudiNetic a ďalej využívať hlasové funkcie pre interaktívnu hru.

Nádrž s dezinfekčným prostriedkom má obsah 2,5 litra, ktorý vydrží na 3000 použití, s možnosťou opakovaného dopĺňania. Zariadenie je z nehrdzavejúcej ocele a je tak ľahké na údržbu. Vybrať si môžete dizajn aj farebnosť stojana. Nateraz ide o jediný takýto druh dávkovača dezinfekcie na svete a sme radi, že ho môžeme priniesť aj pre slovenské ihriská či už s hernými alebo cvičiacimi prvkami.

Predajná cena bez montáže (bez DPH):

1ks: 2.499€

3ks: 6.749€

5ks: 10.499€

nad 5ks: individuálne nacenenie 

Ak máte záujem alebo potrebujete viac informácií, kontaktujte nás.

Brožúra na stiahnutie