Bezpečnejší povrch Playtop s gumovými granulami Nike Grind

Playtop je jediná spoločnosť na svete vyrábajúca bezpečné povrchy určené pre detské ihriská a podobné plochy (povrchy tlmiace pád), ktorá ponúka škálu ôsmich farebných zmesí, do ktorých sa pridávajú gumové granule Nike Grind. Tieto zmesi sú tak aspoň na 70 % vyrobené zo starej športovej obuvi a recyklovaných gumových výrobkov.

Každý štvorcový meter farebného bezpečnejšieho povrchu Playtop vyrobeného zväčša z gumových granúl Nike Grind obsahuje gumu pochádzajúcu až z 22 kusov starej športovej obuvi!

Súčasná generácia liateho gumového povrchu Playtop s Nike Grind:

  • je vyrobená z recyklovaných výrobkov, pričom takýto obsah v nej tvorí minimálne 70 %. Čierna zmes pozostáva až na 91 % z recyklovanej gumy.
  • je navrhnutá tak, aby povrchová vrstva pokryla väčšiu plochu.
  • je k dispozícii v čiernej, zelenej, červenej, modrej, tmavomodrej, pieskovej, hnedej a v ohnivo červenej farbe.
  • je plne v súlade so všetkými medzinárodnými normami týkajúcimi sa kritickej výšky pádu.
  • patrí exkluzívne spoločnosti Playtop.

Povrch tlmiaci pád od firmy Playtop je poprednou značkou už viac ako 40 rokov. Spoločnosť Playtop bola priekopníkom pri používaní liatych gumových povrchov a postupne sa stala poprednou značkou nielen v Spojenom kráľovstve, ale na celom svete. Dnes je Playtop dostupný už vo viac ako 50 krajinách sveta.

Kvalitu povrchov Playtop ocenila aj firma Nike a Playtop sa stal jej exkluzívnym partnerom pre oblasť bezpečných povrchov pre detské ihriská v programe recyklácie starých tenisiek – Nike Reuse-A-Shoe. Výsledkom je unikátny povrch Playtop s Nike Grind s vysokým pomerom recyklátu a zaujímavým dizajnom.

Nike Grind

Ako vzniká materiál Nike Grind? Pozrite si video

Playtop a Nike

Pozrite si video o partnerstve Playtopu s firmou Nike

Ďalšie informácie

Viac informácií nájdete na stránke výrobcu (aj v slovenčine).

© Copyright Studio 21, s.r.o. Všetky práva vyhradené (All rights reserved) | Created by BLUE KIWI