Zábavné skákanie

Kvalita a sila pružín trampolín KidsTramp a KidsTrampTracks podporuje u detí základnú schopnosť „skákania“, v mnohých herných možnostiach vhodných pre deti a motivuje ich nápadito a aktívne skúšať povrch trampolíny podľa svojich možností a schopností. Relatívne nový prvok v rámci detských ihrísk ponúka deťom podobnú úroveň výziev ako tradičné hojdačky, šmykľavky alebo preliezacie zostavy.

Cvičenie na trampolínach

Vďaka profesionálne spracovaným pedagogickým materiálom, ktoré svojim zákazníkom spoločnosť Eurotramp poskytuje, je možné trampolíny zapojiť aj do vyučovacieho procesu a poskytnúť tak pedagógom, trénerom, vedúcim pohybových krúžkov, učiteľom, vychovávateľom, ale aj rodičom nápady a tipy na atraktívne a vzdelávacie fyzické aktivity, ktoré je možné realizovať na trampolínach.

Od úvodných, zoznamovacích cvičení na trampolíne až po nácvik zložitých pohybových vzorcov – to všetko sú možnosti ako cielene a efektívne precvičovať rôznorodé typy pohybov na modeloch trampolín KidsTramp.

Okrem aktivácie a tréningu základných motorických funkcií sú týmito formami hry na trampolíne podporované sociálne a kognitívne schopnosti detí. Rôzne typy skákania, hier a ich kombinácie a variácie vytvárajú základ pre ďalšie nápady na nové hry a aktivity, ktoré môžu vymýšľať samotné deti a aj takýmto spôsobom trénovať svoju kreativitu.

Nemecká spoločnosť Eurotramp bola založená v Göppingene v roku 1960 Kurtom a Rose Hackovými. V roku 1972 sa už ako stredný podnik stala prvýkrát dodávateľom pre majstrovstvá sveta v skokoch na trampolíne. V roku 2000 boli dodávateľom pre olympijské hry v Sydney, nasledované Aténami v roku 2004 a Pekingom v roku 2008. V roku 2016 sú trampolíny Eurotramp oficiálnym partnerom pre olympijské hry v Riu. Profesionalita vo svojej oblasti, dlhoročné skúsenosti a kvalita radia Eurotramp medzi najvýznamnejších výrobcov aj pre trampolíny určené na verejné detské ihriská.

  • Jedinečný pocit pri skákaní vďaka odľahčenej konštrukcii  – vyskúšajte si to!
  • Priaznivé ceny vďaka inteligentnej konštrukcii
  • Najvyššia kvalita, veľmi dlhá životnosť, 100% Made in Germany
  • Viac ako 50 rokov skúseností v oblasti výroby trampolín pre medzinárodné súťaže, školské športy a voľný čas
  • Mnoho modelových variánt, veľké aj malé série vo všetkých veľkostiach, sú k dispozícii na vyžiadanie
  • Dodávame čiastočne predmontované, montáž je jednoduchá a rýchla (aj vďaka video návodu).

Trampolíny Eurotramp

Zábavné skákanie – prezentačné video

Zábavné skákanie

Nápady pre hry na trampolíne – brožúrka v pdf

Kompletný sortiment

Navštívte stránku výrobcu

© Copyright Studio 21, s.r.o. Všetky práva vyhradené (All rights reserved) | Created by BLUE KIWI