Playtop – ideálny povrch pre okolie bazénov

Napriek tomu, že povrch Playtop je prioritne určený ako bezpečný povrch pod detské ihriská, úspešne sa používa v exteriéroch napríklad pre golfové kluby, domovy dôchodcov (bezpečné chodníky) a v posledných rokoch stále viac a viac aj ako povrch pre okolia bazénov a vodné detské ihriská.

Na dotyk príjemný a mäkký materiál, ktorý prepúšťa vodu, je prakticky bezúdržbový a má vysokú životnosť – aj to sú dôvody, prečo je Playtop úspešný napríklad v krajinách ako je Island. Výhodou sú tiež nízke nároky na prípravu podkladu pred samotnou pokládkou povrchu Playtop (stačí zhutnený povrch zo štrkodrvy). Aj naša spoločnosť už má za sebou niekoľko realizácií ako v Čechách, tak aj na Slovensku – najmä pre súkromných záujemcov.

V prípade záujmu o viac informácií nás, prosím, kontaktujte.

Povrch tlmiaci pád od firmy Playtop je poprednou značkou už viac ako 40 rokov. Spoločnosť Playtop bola priekopníkom pri používaní liatych gumových povrchov a postupne sa stala poprednou značkou nielen v Spojenom kráľovstve, ale na celom svete. Dnes je Playtop dostupný už vo viac ako 50 krajinách sveta.

Kvalitu povrchov Playtop ocenila aj firma Nike a Playtop sa stal jej exkluzívnym partnerom pre oblasť bezpečných povrchov pre detské ihriská v programe recyklácie starých tenisiek – Nike Reuse-A-Shoe. Výsledkom je unikátny povrch Playtop s Nike Grind s vysokým pomerom recyklátu a zaujímavým dizajnom.

Čo je Playtop

Pozrite si prezentačné video o Playtop

Prezentačná brožúra

Stiahnite si prezentačnú brožúru Playtop

Ďalšie informácie

Viac informácií nájdete na stránke výrobcu (aj v slovenčine).

© Copyright Studio 21, s.r.o. Všetky práva vyhradené (All rights reserved) | Created by BLUE KIWI