Špecialisti na kvalitné verejné priestory

Architektúra so zameraním na moderné, kvalitné a bezpečné verejné priestory tvorí podstatnú časť našej činnosti. Dlhodobo sa zaoberáme tvorbou a realizáciou moderných verejných priestorov. Našou inšpiráciou je najmä Škandinávia a škandinávsky prístup k životu. Jednoduchosť, bezpečnosť, účelnosť, avšak aj vysoká kvalita a trvanlivosť, to je len niekoľko atribútov škandinávskych riešení. Nezabúdame ani na deti, seniorov či telesne postihnutých ľudí.

Navrhovanie bezpečných detských ihrísk a športovísk

Verejný priestor je miestom komunikácie, stretávania sa. Zvlášť dôležitý je z hľadiska vývoja detí – je to ich “práca“, je to miesto, kde sa vytvárajú priateľstvá, kde sa učia komunikovať, podeliť sa, pomáhať si… Preto sa navrhovanie a realizácia bezpečných detských ihrísk stali jednou z najdôležitejších činností našej spoločnosti. Je to oblasť, kde vidíme veľký potenciál a príspevok k formovaniu pozitívnych vlastností detí, čo sa odzrkadľuje v životných postojoch dospievajúcich a dospelých ľudí. V súlade so sloganom firmy HAGS – Inspiring all generations (Inšpirujeme všetky generácie).

Projekty s pridanou hodnotou

Okrem spomenutých kľúčových oblastí, ktorým sa venujeme najčastejšie, sa na nás môžete obrátiť aj v iných oblastiach, s ktorými máme skúsenosti – projektovanie detských dopravných ihrísk, bytových domov, cyklotrás a riešení pre rozvoj cyklodopravy a iných.

V prípade záujmu o spoluprácu s nami nás kontaktujte.

Hľadáte spoľahlivého partnera, ktorý vám pomôže s rozvojom vášho mesta či obce? Partnera, ktorý sa vyzná v bezpečnosti a ponúkne vám moderné a inovatívne riešenie, za ktorým si stojí? Obráťte sa s dôverou na nás! Sme stavebnou, projekčnou a konzultačnou spoločnosťou s históriou od roku 1993. Sme však najmä rodinnou spoločnosťou, ktorá rešpektuje princípy zodpovedného podnikania, kvality, inovatívnych riešení a kladie dôraz na ochranu životného prostredia.

Radi pracujeme na projektoch, ktoré majú pozitívny prínos pre spoločnosť.