Bezpečné švédske detské ihriská HAGS

Naša spoločnosť je výhradným zástupcom švédskeho výrobcu detských ihrísk a mestského mobiliáru HAGS pre Slovensko. Spoločnosť HAGS je globálnym partnerom v oblasti vonkajšieho vybavenia pre ihriská, parky, športoviská a iné rekreačné areály.

Výrobky HAGS sú v prvom rade určené na verejné plochy, nestrážené  parky, námestia s vysokým pohybom ľudí a iné namáhané areály. Zostavy svojou veľkosťou ale vyhovujú aj menším plochám v škôlkach či na súkromné parcely rodinných domov.

S radosťou vám pomôžeme prejsť celým procesom od plánovania po nákresy, montáž a údržbu vybavení pre ihriská, parkový mobiliár, vonkajšie telocvične a plávajúce móla. Kompletný katalóg herných zostáv HAGS s možnosťou stiahnutia dwg súborov (pre architektov) nájdete na stránke sk.hags.com. Pre bližšie informácie o cenách, možnostiach dodávky a prípravy návrhu riešenia vášho ihriska nás kontaktujte.

Inšpirácia pre všetky generácie

Kvalita hry v detskom veku významným spôsobom  predurčuje kvalitu života v dospelosti. Pre deti je mimoriadne dôležitý čas strávený nielen so svojimi rovesníkmi, ale najmä s rodičmi. Preto vytvárame herné areály, na ktorých sa môžu hrať všetci – nielen deti, ale aj dospelí.

Hra by mala lákať k pohybu a fyzickej aktivite, ktorá prispieva k rozvoju a koordinácii pohybových schopností. V súlade s tým sa rozvíjajú aj vlastnosti, ktoré raz v dospelom živote budú deti potrebovať – spoluprácu, ohľaduplnosť k druhým, city… Je zodpovednosťou nás dospelých, aby sme deťom pripravili pre hru prostredie estetické, motivujúce a predovšetkým bezpečné. Poďte sa s nami pohrať!

Estetika, kvalita a funkčnosť sú základným znakom herných zostáv firmy HAGS už od roku 1948. Dodnes ľudia vo firme HAGS práve na tieto vlastnosti kladú pri vývoji a výrobe ihrísk dôraz. Za takmer sedemdesiat rokov existencie firma HAGS neustále zdokonaľuje vývoj nových zostáv, využíva nové metódy a vedecké poznatky vo výrobe hracích prvkov, vylepšuje výrobné postupy, pracovné metódy, zvyšuje trvanlivosť a kvalitu všetkých svojich výrobkov. HAGS tiež dlhodobo spolupracuje s niekoľkými univerzitnými pracoviskami, napríklad vo sfére pedagogiky a lekárstva a vytvára tak zariadenie s vysokou hernou hodnotou.

Nemecká norma DIN 7926 bola do 80-tych rokov najobsažnejšou bezpečnostnou normou. V praxi sa potom stala základom bezpečnostných noriem v mnohých štátoch. Príkladom bola švédska norma SS-991010-17. Je tiež základom celoeurópskej bezpečnostnej normy pre zariadenia detských ihrísk a ich povrchov EN 1176-1177. Výrobky HAGS túto normu v plnom rozsahu spĺňajú.

Technischer Überwachungs Verein (TÜV) má najlepšie fungujúcu a najuznávanejšiu testovaciu procedúru. Výrobky HAGS sú testované a schválené TÜV. Pri realizácii od nás dostanete všetky potrebné dokumenty. EN 1176 a EN 1177 sú platnými normami aj pre SR (STN EN 1176 a STN EN 1177).

Normy a certifikáty, ktoré výrobky značky HAGS dostali:

EN 1176  
Celoeurópska bezpečnostná norma pre zariadenia detských ihrísk. Všetky hracie výrobky firmy HAGS túto normu spĺňajú.

ISO 9001
Celosvetové osvedčenie kvality z rady ISO 9000, ISO 9001 je z tejto rady najkomplexnejšie. Toto osvedčenie zahŕňa vývoj, materiály, dizajn, výrobu, marketing, predaj a transport.

ISO 14001
Certifikát o ekologickom riadení podniku.

TÜV SÜD
Nemecký skúšobný ústav. Všetky hracie výrobky prešli testami tohto inštitútu, viď. označenie každého výrobku v katalógu.

Konkrétne certifikáty nájdete pri jednotlivých herných prvkoch v katalógu na stránke sk.hags.com.

Katalógy v pdf nájdete na stránke www.hags.com

Prezentačné video

Pozrite si prezentačné video HAGS Playfulness

Katalóg produktov

Stiahnite si katalóg produktov HAGS Play!

Pre architektov

Kompletný katalóg detských ihrísk HAGS s dwg súbormi nájdete na stránke výrobcu

© Copyright Studio 21, s.r.o. Všetky práva vyhradené (All rights reserved) | Created by BLUE KIWI