Vodné hry – Kaiser&Kühne

VODNÉ HRY OD KAISER&KÜHNE PRE TVORIVÚ A BEZPEČNÚ ZÁBAVU

Naša spoločnosť je výhradným zástupcom vodných herných zariadení a zostáv Kaiser&Kühne na Slovensku. Významný výrobca týchto zariadení s viac ako 30-ročnou históriou známy nielen v Nemecku, ale aj v zahraničí je zárukou kvality výrobkov pre bezpečné hranie. Vždy sa snažíme, aby boli ihriská plánované pre rodiny s deťmi, spĺňali požiadavky používateľov a vysoký štandard kvality a bezpečnosti. Keďže priestorov na hranie je v mestách a obciach stále menej a sú určené pre širokú verejnosť, je dôležité, aby boli od počiatku plánované príťažlivo a vydržali čo najdlhší čas. S vodnými hernými zariadeniami od Kaiser&Kühne máte možnosť nadizajnovať unikátne ihrisko, kde si prídu na svoje všetci. Chcete príklad? Videli ste už ihrisko pred najväčším európskym morským múzeom Blue Planet Aquarium v dánskej Kodani? Architekti sa pri stavbe múzea snažili obohatiť exteriér detským ihriskom, ktoré bude v súlade s témou, ale aj jedinečné. Výsledkom je fascinujúca plocha, kde práve vodné herné prvky Kaiser&Kühne dotvárajú pravú atmosféru a perfektne zapadajú do architektonicky ocenenej stavby Blue Planet.

ZÁBAVNEJŠIE A KVALITNEJŠIE HRANIE S VODOU

Voda a piesok patria nepochybne medzi najdôležitejšie prírodné zdroje. Rovnako však aj medzi najobľúbenejšie herné materiály pre deti. Piesok sa dá pri troche fantázie vytvarovať do tých najkrajších foriem a voda ponúka nespočetné množstvo variácii na zábavu. Hoci pieskovísk na našich ihriskách nechýba, herné vodné systémy z nehrdzavejúcej ocele ich pomôžu premeniť doslova na magické miesto.

Ako výhradný zástupca vodných herných zostáv Kaiser&Kühne na Slovensku prinášame pre vaše ihrisko to najlepšie – rôzne vodné mlyny, kanály, kaskády, nádržky a ďalšie bezpečné herné prvky, ktoré na jednej strane rozvinú detskú fantáziu, podporia logické myslenie aj kreativitu dieťaťa, a na druhej umožnia bezpečné hranie a kopec zábavy pre celú rodinu. Pretože spoločné chvíle s rodičmi a kamarátmi formujú dieťa aj po osobnostnej stránke.

Radi vám pomôžeme s celým procesom od plánovania po nákresy, montáž aj údržbu vybavenia. Sortiment vodných herných zariadení si môžete pozrieť tu. Pre bližšie informácie o cenách, možnostiach dodávky a prípravy návrhu riešenia vášho ihriska nás kontaktujte.

Zábava a kvalitné vybavenie, ktoré podporuje hru a prostredníctvom inovatívnych nápadov stimuluje intelektuálny rozvoj dieťaťa. Aj to je zámer nemeckej spoločnosti Kaiser&Kühne, ktorá má dlhoročné skúsenosti s plánovaním, projektovaním a výrobou herných zariadení doma i v zahraničí. Spoločnosť kladie významný dôraz na kvalitu materiálu aj bezpečnosť prevedenia. Herné prvky a zostavy, vrátane vodných, pre ihriská a oddychové plochy sú využívané najmä v mestách a obciach, materských školách, ale aj v zábavných parkoch, kde sú napríklad veže či vodné hracie prvky pôsobivými atrakciami. Firma vznikla v roku 1988 a  sídli v Eystrupe.

Inšpiratívny katalóg

Stiahnite si inšpiratívny katalóg Kaiser&Kühne

Ďalšie informácie

Viac informácií nájdete na stránke výrobcu.

© Copyright Studio 21, s.r.o. Všetky práva vyhradené (All rights reserved) | Created by BLUE KIWI