Parkovacie boxy a klietky

Pre zvýšenie komfortu a bezpečnosti cyklodopravy je parkovanie bicyklov jednou z kľúčových oblastí. Cyklisti, ktorí vlastnia drahšie bicykle, ocenia možnosť ich bezpečného parkovania. S pribúdajúcim množstvom bicyklov v našich mestách bude vzrastať celkový dopyt po parkovaní bicyklov. Prioritou bude, aby sa dal bicykel bezpečne uzamknúť a aby k nemu bol ľahký prístup. Stále významnejšie bude tiež ako efektívne využívajú stojany voľný priestor a aký počet parkovacích miest dokážu vytvoriť. Myslieť treba tiež na prestrešenie parkovísk tak, aby aj v prípade zlého počasia si sadal cyklista na suchý bicykel.

Vyššia úroveň bezpečnosti

Väčšie uzamykateľné klietky na bicykle pre určitý počet bicyklov s kontrolovaným vstupom sú jednou z priestorovo efektívnych možností. V prímestských oblastiach v nemeckých miest sú obľúbené aj individuálne cykloboxy s možnosťou dlhodobého prenájmu pre konkrétneho záujemcu. Doplnkovou alternatívou môže byť dobíjanie batérií elektrobicyklov. Tieto riešenia sú síce priestorovo o niečo náročnejšie, patria však k najbezpečnejším. Špecifickým využitím je potom parkovanie detských kočíkov či seniorských chodítok alebo vozíčkov.

Poraďte sa s nami ohľadne vhodného riešenia pre vaše mesto, obec, obchodnú, administratívnu či výrobnú prevádzku.

Orion Bausysteme je nemecká rodinná spoločnosť založená v roku 1980, v súčasnosti riadená druhou generáciou rodiny Suckow. Ako vášniví cyklisti sme boli pri začiatkoch rozvoja cyklodopravy v Nemecku a sme lídrami v oblasti riešení pre parkovanie bicyklov, ktoré vychádzajú z potrieb cyklistov. Ponúkame kompletný sortiment pre oblasť veľkokapacitného parkovania bicyklov a elektrobicyklov – s výrobkami Orion Bausysteme sa môžete stretnúť na väčšine železničných staníc v Nemecku. Stále populárnejšie sú naše riešenia aj v Škandinávskych mestách.

Cyklobox s nabíjaním

Pozrite si informačné video

Poschodový cyklobox

Pozrite si informačné video

Ďalšie informácie

Viac informácií nájdete na stránke výrobcu

© Copyright Studio 21, s.r.o. Všetky práva vyhradené (All rights reserved) | Created by BLUE KIWI