Hravé značenia Geveko

Deti radi skáču tzv. škôlku, ktorú si zvyčajne kriedou kreslia na chodník či školský dvor. Farebné značenie DecoMark® ponúka oveľa viac – trváce (voči počasiu aj oterom), protišmykové, farebne stále a vysokokvalitné riešenie pestrofarebných hier či obrazcov, ktoré pre deti prinášajú nespočetné množstvo hier, pohyb aj učenie sa zároveň. Vytvárať sa dajú rôzne obrazce, cestičky či značky. DecoMark® má široké využitie aj pre kreatívne a jedinečné riešenia verejných, obchodných či firemných priestorov v podobe navigačných značiek na parkovisku, loga spoločnosti, erbu mesta a pod. DecoMark® je mimoriadne odolný a nákladovo efektívny, je použiteľný v každom počasí, rýchlo schne, jednoducho sa aplikuje, je dostupný v 26 farbách s možnosťou návrhu vlastných vzorcov, je šetrný voči životnému prostrediu.

Spoločnosť Geveko Markings bola založená v roku 1924 a od roku 1946 vyrába značkové dopravné značenie. Geveko Markings má dlhú históriu v priemysle cestných značiek a v priebehu rokov získala vedomosti v oblasti horizontálnych značiek. Je popredným výrobcom a dodávateľom celej škály materiálov na označovanie ciest.

Do ich portfólia patrí aj DecoMark®, ktorá sa primárne zaoberá hravým značením ciest/asfaltu pre školy, nákupné centrá, parky atď.

Pomocou DecoMark® si môžete vytvoriť atraktívne, lákavé a hravé povrchy či už ide o detské ihrisko, verejné priestory alebo obchodný vchod, ktorý potrebuje oživiť. Dekoratívne značky DecoMark® ponúkajú kreatívne riešenia. Myšlienka DecoMark® je pomerne jednoduchá: vymysli to – my to vytvoríme!

Čo je Geveko

Pozrite si prezentačné video o značeniach Geveko

Inšpiratívny katalóg

Pozrite si inšpiratívny katalóg Geveko

Ďalšie informácie

Viac informácií nájdete na stránke výrobcu.