Kvalitný švédsky mestský mobiliár – dizajn a jednoduchosť

Náš sortiment parkového a mestského mobiliáru bol navrhnutý v spolupráci so známymi dizajnérmi. Je vyrábaný vo Švédsku už viac ako 60 rokov z trvácnych a odolných materiálov. Náš mobiliár je jednoduchý, esteticky nadčasový, vhodný ako skvelý a užitočný doplnok do mestského aj prírodného prostredia.

Odolnosť a trvanlivosť

Zariadenia HAGS sú navrhnuté tak, aby vydržali dlhé roky a dodali pridanú hodnotu verejným aj komerčným priestranstvám. Sú nenáročné na údržbu a vysoko odolné aj v mestskom prostredí. Všetky naše výrobky vynikajúco pôsobia pozdĺž chodníkov, na námestiach miest a v nákupných centrách, alebo ako súčasť verejného priestranstva v mestskom aj vidieckom prostredí.

Spoločnosť HAGS ponúka širokú škálu parkového a mestského nábytku distribuovaného do destinácií po celom svete.

V prípade záujmu o cenovú ponuku alebo podklady pre projektovanie (dwg súbory, technické špecifikácie) nás, prosím, kontaktujte.

Švédska spoločnosť HAGS je dnes globálnou firmou, ktorá ponúka široký sortiment výrobkov – na hru, šport a iné  formy rekreácií vonku, ktoré sú určené pre všetky vekové kategórie. V našom sortimente nájdete okrem kvalitných a bezpečných detských ihrísk aj rôzne street-workoutové a fitnes prvky, multifunkčné športové arény a rozsiahly sortiment mestského a parkového mobiliáru škandinávskeho dizajnu – kvalitné lavičky a stoly, smetné koše, popolníky, grily a kvetináče určené na verejné priestory, stojany na bicykle, prístrešky, oplotenia pre detské ihriská a celý rad doplnkov. V Škandinávii patríme medzi popredných výrobcov mestského a parkového mobiliáru.

Prezentačné video

Pozrite si zopár ukážok mobiliáru od firmy HAGS

Katalóg produktov

Stiahnite si katalóg produktov mobiliáru HAGS

Pre architektov

Kompletný sortiment mestského a parkového mobiliáru HAGS nájdete na stránke výrobcu

© Copyright Studio 21, s.r.o. Všetky práva vyhradené (All rights reserved) | Created by BLUE KIWI