Nemecké lanové a sieťové detské ihriská – herné prvky na celý život

Herné zariadenia pre celý je motto, ktoré pre nás znamená veľmi veľa. Definuje spôsob, akým vyvíjame ihriská a akým nad našou prácou rozmýšľame.

Naše detské ihriská sú vyrábané pre celé generácie, tak, aby vydržali desiatky rokov a aby prinášali radosť nielen našim deťom, ale aj ich deťom. Našim cieľom je dlhodobá udržateľnosť našich riešení v záujme budúcich generácií.

Pre optimálnu úroveň udržateľnosti musí byť detské ihrisko dlhodobou investíciou. Minimalizáciou nárokov na výmenu herných zariadení chránime životné prostredie. Väčšina herných zariadení, ktoré sme inštalovali pred rokom 1980 stále funguje, sú bezpečné a pre deti stále zábavné.

Životné prostredie na prvom mieste

Pri výrobe našich herných prvkov využívame z veľkej časti recyklovaný materiál. Nepoužívame PVC už viac ako desať rokov. Viac ako 90 percent našich produktov a materiálov je recyklovateľných a rovnako odpad, ktorý pri výrobe vzniká, recyklujeme. Náš proces práškového lakovania funguje bez nebezpečných rozpúšťadiel.

Myslíme ekologicky aj v prípade našich výrobných a firemných priestorov – energeticky úsporná budova, ekologické chladenie a vykurovanie budovy či opätovné využívanie dažďovej vody prispievajú k ochrane životného prostredia.

Pri našej práce myslíme nielen na deti ale aj na životné prostredie.

Prvé kroky k lanovým detským ihriskám od nemeckej firmy Berliner Seilfabrik začali už v roku 1865, kedy bola založená spoločnosť vyrábajúca laná pre berlínskych výrobcov výťahov. Kvalita lán si získala celosvetovú reputáciu. Prvé lanové herné zariadenia boli vyvinuté v sedemdesiatych rokoch minulého storočia. Dnes je rodinná spoločnosť Berliner Seilfabrik celosvetovým lídrom v oblasti sieťových a lanových herných zariadení a vlastníkom mnohých nemeckých aj celosvetových patentov.

Počas viac ako štyridsiatich rokov výroby lanových detských ihrísk firma Berliner Seilfabrik získala skúsenosti a kompetencie v oblasti kvality, bezpečnosti a kreatívnych riešení, ktoré oceňujú architekti, rodičia a najmä deti po celom svete.

Berliner Seilfabrik

Ihriská na celý život

Katalóg produktov

Pozrite si katalóg Berliner Seilfabrik

Pre architektov

Podklady pre projektovanie (dwg) nájdete na stránke výrobcu

© Copyright Studio 21, s.r.o. Všetky práva vyhradené (All rights reserved) | Created by BLUE KIWI