Novinka v cykloparkovaní 

FalcoPrior je nový úsporný systém cykloparkovania od holandského výrobcu Falco. Bol navrhnutý najmä pre väčšie mestá, kde je nedostatok voľného priestoru na parkovisko pre bicykle. Svoje využitie však nájde všade, kde je podpora cyklodopravy prioritou. Stojan až pre desať bicyklov sa totiž zmestí len na jedno parkovacie miesto pre auto.

 

Desať bicyklov namiesto jedného auta! Sme radi, že v našej ponuke stojanov na parkovanie bicyklov pribúda inovatívna novinka FalcoPrior. Ide o nový úsporný systém od holandského výrobcu Falco. Je vhodný najmä pre väčšie mestá a ich centrá či sídliská, kde je nedostatok voľného priestoru na výstavbu parkoviska pre bicykle. Svoje využitie však nájde aj v menších mestách či obciach, na železničných staniciach, pri nákupných a administratívnych centrách, pri hoteloch a reštauráciách a všade tam, kde je podpora cyklodopravy prioritou. Stojan je špeciálne navrhnutý tak, aby svojou šírkou aj dĺžkou (približne 2 metre krát 5 metrov) kopíroval jedno parkovacie miesto pre vozidlo, vďaka čomu sa dá umiestniť kdekoľvek pozdĺž cesty. Bočné kryty stojana zároveň poskytujú ochranu pre bezpečné parkovanie bicyklov.

Nový systém už počíta aj s nárastom dôležitosti cyklodopravy v mestách a obciach a priestorovo sa dá zväčšiť. Každý je vybavený aj nastaviteľnými nožičkami na ukotvenie, aby zabezpečil stabilitu bicyklov aj v prípade svahovitého terénu. Pre ešte lepšiu bezpečnosť bicyklov zároveň obsahuje 5 podporných konzol s rozostupom 500 mm. Bočné panely stojana sú vyrobené z perforovaného oceľového plechu a poskytujú priestor nielen na logo mesta či obce, prípadne inú identifikáciu parkovacieho miesta, ale aj firemnú reklamu či ďalšie dodatočné informácie. Pokiaľ ide o farebnosť, vybrať sa dá až zo 192 odtieňov rôznych farieb.

Už dlhodobo podporujeme rozvoj cyklodopravy v mestách, pretože sme presvedčení, že ako ekologický, cenovo dostupný a jednoduchý spôsob dopravy má budúcnosť. Sme radi, že môžeme priniesť ďalšie inovatívne riešenie, ktoré užívateľom poskytne bezpečnosť a komfort, a mestu spôsob, ako vytvoriť pre tento rýchly rozvoj cyklodopravy predpoklady.

Rozmery stojana:
Dĺžka: 5 330 mm
Šírka: 2 268 mm
Výška: 1 266 mm

Pre viac informácií nás kontaktujte.

Galéria 

Brožúra