Doživotná záruka? U nás áno!

 

Prinášame vám doživotnú záruku na naše Denfit workoutové oceľové konštrukcie. V ich kvalitu totiž veríme a garantujeme vám ju po celý čas ich používania.

Rozšírili sme záruku na naše Denfit workoutové oceľové konštrukcie. Odteraz ju budete mať doživotnú po celú dobu užívania! Ide zároveň o dôkaz, ako veľmi v ich kvalitu veríme.

Široká škála exteriérových fitness prvkov značky Denfit ponúka najrôznejšie možnosti na posilňovanie s vlastnou váhou, so závažiami, či s čoraz obľúbenejšími prvkami pre workoutové cvičenie. Cvičenie v prírode má viacero benefitov pre zdravie aj socializáciu.

Ešte viac tak môžeme sprístupniť cvičenie pre každého

Našim cieľom je sprístupniť cvičenie rôznym skupinám užívateľov – s ohľadom na vek, intenzitu cvičenia a mobilitu. Vhodné prvky na cvičenie si v rámci Denfit nájdu pravidelní návštevníci posilňovní, ako aj menej zdatní ľudia. Denfit Streetworkout je modulárnym systémom, vďaka čomu dokážeme vyjsť v ústrety požiadavkám aj rozpočtu každého zákazníka. Vybrať si môžete rôzne farby aj zostavy.

Na kvalitu a trvácnosť prvkov myslíme už pri ich vývoji a výrobe. Aj preto sme schopní na oceľové konštrukcie Denfit poskytnúť celoživotnú záruku. Samozrejme, za predpokladu správneho používania zariadenia podľa inštruktážnych piktogramov na výrobkoch, ako aj včasnej údržbe, pri správnej inštalácii a bez zásahov vandalizmu či viditeľného mechanického poškodenia. Všetky naše exteriérové fitness prvky sú pritom nenáročné na údržbu a maximálne odolné a trvácne.

Pre bližšie informácie ohľadne podmienok celoživotnej záruky na oceľové konštrukcie, ako aj dĺžku záruky na jednotlivé diely Denfit zariadení či modulárneho systému, nás kontaktujte.