Dizajnová novinka FalcoAlign pre moderné mesto

Minimalistická, no maximálne efektívna. Aj tak by sa dala charakterizovať absolútna novinka medzi cyklostojanmi FalcoAlign z dielne jedného z najkvalitnejších európskych výrobcov cyklostojanov a nášho dodávateľa, spoločnosti Falco. Je určená pre moderné mestá, ktoré uskutočňujú množstvo akcií a kde je na daný čas potrebné vytvoriť priestor aj pre parkovanie bicyklov. Cyklostojany FalcoAlign sa dokážu podľa potreby vysunúť zo zeme a opätovne zasunúť, čím šetria miesto a nenarúšajú počas zvyšných dní kolorit mesta či obce.

FalcoAlign zaujme už na prvý pohľad jedinečným prevedením a dizajnom pre kompaktné parkovanie. Cyklostojan sa totiž vyklápa zo zeme a šetrí tak miesto v prípade, že sa nepoužíva. Je vynikajúcim riešením pre oblasti s dočasnými aktivitami, ako trhy, veľtrhy či športové, kultúrne a iné udalosti.

Inštalácia aj obsluha cyklostojanov je jednoduchá. Umiestnením predného kolesa na drážku sa zo zeme vysunie zadná oceľová konzola a poskytne stabilnú oporu pre bicykel, ako aj možnosť uzamknutia bicykla pomocou tradičného retiazkového alebo káblového zámku. Odobratím bicykla zo stojana sa zas zadná konzola automaticky zasunie do zeme a umožní priestor využiť na iné účely.

Cyklostojany sú vyrobené zo 100 % recyklovateľnej žiarovo zinkovanej ocele a pozostávajú z dvoch častí: oceľová nádoba, ktorá sa vypĺňa štrkom a slúži na zníženie hlučnosti, a samotný držiak na bicykel s gumovým povrchom pre maximálnu ochranu bicykla. Všetky oceľové časti stojana môžu byť podľa želania zákazníka potiahnuté práškovou farbou v akejkoľvek zo 192 štandardných RAL farieb. Keďže sa dažďová voda odvádza do zeme, odporúčame inštalovať FalcoAlign do povrchov prepúšťajúcich vodu.

Galéria 

Brožúra