Dotácia na detské ihrisko vo výške až 13 000 Eur!

Získajte až 150 000 Eur na detské ihrisko!

Milí priatelia,

teraz majú obce do 1000 obyvateľov vďaka príspevku z fondov EÚ možnosť získať financie na vybudovanie detského ihriska vo výške až 150 000 Eur.

Požadované spolufinancovanie je 0% z celkovej hodnoty projektu, t.j. celé ihrisko môžete mať zaplatené z fondov EÚ. Oprávneným nákladom sú aj výdavky na projektovú dokumentáciu. Posledný deň na podanie žiadosti je 30. november 2017. Viac informácií o podmienkach výzvy sa dočítate na webovej stránke Pôdohospodárskej platobnej agentúry – kliknite TU.

Vzhľadom k tomu, že na prípravu žiadosti už neostáva veľa času, pripravili sme 4 typové riešenia, vďaka ktorým dokážeme projektovú dokumentáciu pripraviť veľmi rýchlo a termín na podanie žiadosti, pri dostatočnej súčinnosti z vašej strany, stihnúť. Pozor – TENTO PROJEKT NEVYŽADUJE STAVEBNÉ POVOLENIE!

Pokiaľ máte záujem o pomoc s prípravou žiadosti a možnosť získania kvalitného detského ihriska, kontaktujte nás s použitím doleuvedeného formulára. Následne vás budú kontaktovať kolegovia zo spolupracujúcej agentúry a prejdú si s vami detaily projektu.

Kontaktujte ma s ponukou prípravy projektu: