UniPlay Obstacle Course  – Olympiáda pre všetky deti

 

Deti odjakživa milovali súťaženie medzi sebou a spoločné porovnávanie síl. Často im však v radosti z úspechu bráni rôzny vek či rôzna fyzická zdatnosť. Rad herných prvkov a modulárnych zostáv UniPlay Obstacle Course od osvedčeného výrobcu a nášho dodávateľa HAGS prináša na ihrisko nový a jedinečný zážitok zo súťaženia. Deti môžu pretekať súbežne, no náročnosť zdolávania prekážok si prispôsobia svojim možnostiam.

15 rôznych výziev

S našou novinkou UniPlay Obstacle Course si deti dokonca môžu vonku na ihrisku alebo školskom dvore zorganizovať aj malú olympiádu či súťažiť „Sparťana“.

Modulárna zostava totiž umožňuje vytvoriť až 15 rôznych výziev na zdolanie prekážok v lezení, hojdaní, skákaní, udržiavaní rovnováhy či behaní, a to v dvoch úrovniach obtiažnosti so štyrmi rôznymi kombináciami. Deti tak môžu rúčkovať vo vzduchu cez gymnastické kruhy a liany a chvíľu sa hrať na Tarzana, prejsť cez tunel, vybehnúť po rebríkoch čo najrýchlejšie, plaziť sa popod sieť, či štverať sa po sieti do výšky, podliezť prekážku a vzápätí ďalšiu preskočiť, udržať si rovnováhu rýchlou chôdzou cez závesný most, liezť po lane a vyliezť či zísť po závesnom rebríku, udržať rovnováhu na kladine, ale aj zdolať šikmú Ninja plochu. Zábavy s UniPlay Obstacle Course je viac ako dosť, pričom po každý krát prináša nové dobrodružstvá.

Ľahká orientácia

Obtiažnosť je vyznačená farebne – ľahká zelenou a ťažšia červenou. Dá sa tak súťažiť paralelne. Či už deti medzi sebou, alebo aj pokojne deti so svojimi rodičmi. Prípadne aj deti samé si môžu dávať méty a z mesiaca na mesiac sa vo svojich výkonoch či poznávaní vlastných fyzických schopností posúvať dopredu. Zostavy sú certifikované podľa normy STN EN 1176 a sú tak vhodné aj pre areály základných škôl. Jednotlivé prvky sa dajú dať za sebou spôsobom Štart-Cieľ a zvoliť si kratšiu či dlhšiu dráhu, alebo ich inštalovať do kruhu. Výber a kombináciu jednotlivých herných prvkov už necháme na vás, prípadne vás s plánovaním radi poradíme.

Brožúra na stiahnutie