TalkingBin -ilustracka-835-320-v2

TalkingBin – smetný kôš, ktorý sa vám poďakuje!

Playnetic TalkingBin motivuje zábavnou formou deti aj dospelých, aby odpadky vyhodili tam, kam patria – do smetného koša. Pri každom použití sa vám smetný kôš poďakuje alebo zahrá krátku skladbu. Pre deti sa tak likvidovanie odpadkov stane hrou a dokonca sami od seba budú čistiť svoje okolie, len aby opäť počuli slovíčko ďakujem.

NOVINKA – prvý kôš na svete, ktorý je poháňaný ľudskou silou

Hovoriaci smetný kôš TalkingBin je prvý kôš na svete, ktorý je poháňaný len ľudskou silou! Nevyžaduje žiadne batérie, ani napojenie na elektrickú sieť. TalkingBin ponúkne vašim návštevníkom prekvapenie a zábavu a vaše okolie bude zázračne čistejšie. Objednajte si teraz hovoriaci smetný kôš za zvýhodnenú cenu!

POZOR – AKCIA!

Len teraz pri objednaní hovoriaceho smetného koša TalkingBin doprava až k vám úplne zadarmo! Pri objednaní 2 kusov – zvýhodnená cena. Pri záujme o objednanie väčšieho počtu kusov hovoriaceho smetného koša vám radi pripravíme špeciálnu zvýhodnenú ponuku s ešte lepšími podmienkami!

Smetný kôš TalkingBin je možné objednať buď pre montáž na stenu, alebo so stojanom na zabetónovanie. Vyberte si variant, ktorý vám najlepšie vyhovuje.

Objednať tu:

Vyberte jednu z možností:

Miesto dodania:

Kontaktné údaje: