Nový e-sprievodca bezpečnosťou detských ihrísk

Viete, čo všetko sa môže a čo nesmie nachádzať v bezpečnostnej zóne detského ihriska? Aký má byť povrch tlmiaci pád? Aké sú po novom všetky povinnosti prevádzkovateľa verejného ihriska a aké sankcie mu hrozia v prípade ich porušenia?

Keďže sa detským ihriskám v našej spoločnosti Študio-21 plus venujeme už od roku 2004 a takmer sedemnásť rokov sa zameriavame aj na ich bezpečnosť, pripravili sme pre vás e-brožúru – podrobného sprievodcu bezpečnosťou detských ihrísk, ktorá vás rýchlo a ľahko zorientuje v nových povinnostiach platných od roku 2020 a celkovo legislatívy týkajúcej sa verejných detských ihrísk.

Budeme radi, ak vám formou našich newsletterov budeme môcť prinášať novinky, či už v legislatíve, prierez projektami v praxi, ale aj inšpirácie a rady v oblasti detských ihrísk, herných zostáv na cvičenie a športových ihrísk určených na akýkoľvek verejný priestor, cyklostojanov a cykloinfraštruktúry, ako aj smart riešeniach v obciach či mestách.

Vyplňte údaje a E-brožúru Vám okamžite zasielame na mail.


    Súhlasím s poskytnutím osobných údajov spoločnosti Študio-21 plus, s.r.o., so sídlom Záhradnícka 13, 811 07 Bratislava, pre marketingové účely (Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať prostredníctvom odhlasovacieho linku v každom zaslanom e-maili alebo newsletteri)