Dajme spolu zelenú cyklodroprave!

Milí nadšenci cyklodopravy, starostovia, primátori, obchodní partneri,

Rozhodli ste sa vo vašom meste, obci či okolí podporiť rozvoj cyklodopravy, no neviete, ako na to? Cyklotrasy rozhodne nie sú všetko. Ak by ste si radi nechali poradiť s konceptom rozvoja cyklodopravy a chceli sa tak vyhnúť najčastejším chybám, prípadne potrebujete skonzultovať konkrétne riešenia, ako vybrať vhodné cyklostojany a aké typy zodpovedajú vašim priestorom, využite našu ponuku bezplatných konzultácií a poradenstva!

Predstavíme vám riešenia, o ktorých ste možno ani netušili.

Využite poradenstvo nášho špičkového odborníka vyškoleného holandskými výrobcami cyklostojanov, ktorí sú dlhoroční lídri v oblasti rozvoja cyklodopravy a verejného priestoru.

Toto odborné poradenstvo vám poskytneme bezplatne až do 15. decembra 2020.

Radi by sme boli vaším partnerom, na ktorého sa môžete spoľahnúť aj v tejto neľahkej situácii, kedy koronakaranténa odsúva mnohé dôležité projekty. Aj nám záleží na trvalej udržateľnosti a podpore ekologických foriem dopravy v mestách a obciach. Preto si telefonicky na 0903 700 504 alebo mailom na d.barath@studio21.sk môžete dohodnúť stretnutie buď u nás v spoločnosti, alebo náš odborník príde za vami. Samozrejme v prípade záujmu je možné zorganizovať stretnutie aj v online priestore.

Potrebujete sa najskôr v problematike zorientovať? Navštívte našu stránku https://www.studio21.sk/parkovanie-bicyklov/, prípadne si pozrite rady nášho špecialistu v médiách na túto tému v TOMTO ČLÁNKU.

Ukážka cyklostojanov :

Cyklotrasa + parkovanie bicyklov:
Cykloklietka + prestrešenie:
jednopodlažné cyklostojany + ochranné prvky:
Dvojposchodové parkovanie:
Uzamykatelný cyklobox:

© Copyright Študio-21 plus, s.r.o. Všetky práva vyhradené (All rights reserved) | Created by BLUE KIWI