Plávajúce móla EZ-Dock

Viete, že ponúkame aj malé prístavy? Náš sortiment výrobkov je všestranný, trvácny a jednoducho sa dá vyskladať tak, aby vyhovel každej potrebe – rezidenčnej, komerčnej alebo špeciálnemu podujatiu.

Systém plávajúcich pontónov má vynikajúce vlastnosti – je pevný, stabilný a bezpečný za každého počasia a v každom ročnom období. Flexibilita našich výrobkov zákazníkom

umožňuje vytvoriť od jednoduchej plaveckej platformy až po prepracované a zložitejšie prístavy. Systém navyše obsahuje množstvo doplnkových dielov ako napríklad rôzne typy prístavísk (vrátane špeciálne upravených pre nastupovanie osôb so sťaženou schopnosťou pohybu), rôzne varianty mostíkov, zábradlí, kotviacich prvkov a príslušenstva (schodíky, úložné nádoby a boxy, lavičky a pod.)

Systém je vyvinutý a vyrábaný v USA. Kompletný sortiment nájdete na stránke: sk.hags.com/products/marine.

Švédska spoločnosť HAGS je dnes globálnou firmou, ktorá ponúka široký sortiment výrobkov – na hru, šport a iné  formy rekreácií vonku, ktoré sú určené pre všetky vekové kategórie. V našom sortimente nájdete okrem kvalitných a bezpečných detských ihrísk aj rôzne street-workoutové a fitnes prvky, multifunkčné športové arény a rozsiahly sortiment mestského a parkového mobiliáru škandinávskeho dizajnu – kvalitné lavičky a stoly, smetné koše, popolníky, grily a kvetináče určené na verejné priestory, stojany na bicykle, prístrešky, oplotenia pre detské ihriská a celý rad doplnkov. Špecifickou súčasťou nášho sortimentu je rada plávajúcich mól značky EZ-Dock.

Prezentačné video

Pozrite si prezentačné video EZ Dock

Katalóg produktov

Stiahnite si katalóg produktov v pdf

Katalóg produktov

Ďalšie brožúry a katalóg produktov nájdete na stránke výrobcu

© Copyright Studio 21, s.r.o. Všetky práva vyhradené (All rights reserved) | Created by BLUE KIWI