Zvýšte vaše zisky so švédskym minigolfom!

Odpoveďou na všetky tieto otázky a vo svete odskúšaným a fungujúcim riešením je realizácia kvalitných švédskych minigolfových ihrísk značky City Golf Europe!

Navrhujeme a budujeme ihriská pre rôzne stupne využitia, od rekreačného golfu až po najvyššie súťažné úrovne. Naše zariadenia a realizácie sú vysoko kvalitné, majú dlhú životnosť a nízke požiadavky na údržbu. Ponúkame aj popredajné služby a doplnkové vybavenie.

Švédsky Adventure Golf

Adventure golf posúva minigolf vďaka svojim oblým jamkám a širokému výberu tematík a prostredí na úplne novú úroveň. Tieto ihriská vyzerajú ako obvyklé veľké golfové ihriská, len s tým rozdielom, že na celom ihrisku používate len palicu na zahratie do jamky (putter).

Ihrisko si môžete navrhnúť presne podľa svojich predstáv, v interiéri alebo exteriéri. Vylepšite ho budovami, vodnými systémami, bunkrami, prekážkami a nekonečným výberom dekorácií. Jediným obmedzením je vaša predstavivosť!

Adventure Golfové ihrisko vytvárame vždy na mieru – pre viac informácií o mini a adventure golfe nás kontaktujte.

City Golf Europe je jedným z popredných európskych výrobcov adventure golfových a mini golfových ihrísk. Náš obchodný koncept je jednoduchý: golfové ihrisko od City Golf Europe by malo byť v prvom rade výhodnou investíciou.

Od svojho vzniku v Örnsköldsviku vo Švédsku v tridsiatych rokoch minulého storočia bol City Golf Europe na špici vývoja. K dnešnému dňu sme dodali a inštalovali viac ako 2300 mini golfových ihrísk a 220 adventure golfových ihrísk po celom svete.

Švédsky Mini Golf

Pozrite si prezentačné video City Mini Golf

City Adventure Golf

Pozrite si prezentačné video City Adventure Golf

Adventure Golf Indoors

Pozrite si video realizovaného projektu v Dánsku

Prezentačná brožúra

Stiahnite si prezentačnú brožúru City Mini Golf.

Prezentačná brožúra

Stiahnite si prezentačnú brožúru City Adventure Golf.

Prezentačná brožúra

Stiahnite si prezentačnú brožúru City Smart Golf.

© Copyright Studio 21, s.r.o. Všetky práva vyhradené (All rights reserved) | Created by BLUE KIWI