Cvičenie a street workout pre každého

Sortiment spoločnosti Denfit ponúka širokú škálu exteriérových fitnes prvkov na posilňovanie s vlastnou váhou, so závažiami, či na čoraz obľúbenejšie workoutové cvičenie. Cvičenie je vhodné pre ľudí menej zdatných, ako aj pre pravidelných návštevníkov posilňovní. Výrobky sú vysoko kvalitné, majú nízke nároky na údržbu a sú odolné voči vandalizmu.

Našim cieľom je poskytnúť možnosti cvičenia pre rôzne skupiny užívateľov z hľadiska veku, intenzity cvičenia a mobility. Zariadenia môžu byť umiestnené v akomkoľvek prostredí, preto na ich odolnosť a trvanlivosť je myslené už pri ich vývoji. V prípade obľúbených prvkov zo sortimentu Professional Sportpoint je možné jednotlivé prvky uložiť do kruhovej fitnes zostavy s podlahou z gumy, či kovu, ktorá môže byť ľahko namontovaná do akéhokoľvek prostredia.

Cvičenie na čerstvom vzduchu je skvelé. Prináša vám radosť a zvyšuje sebavedomie. Keď cvičíte na posilňovacích strojoch Denfit, stretnete veľa rôznych ľudí, ktorí sa navzájom motivujú k vyšším výkonom. Ak chcete schudnúť, posilniť si svalstvo či zlepšiť fyzickú kondíciu, vyskúšajte naše zariadenia.

Istotou, že sortiment spoločnosti Denfit je pre vaše priestory to pravé, môže byť aj ich doživotná záruka na všetky oceľové konštrukcie! Viac o samotnej záruke sa dozviete TU.

Denfit je holandská spoločnosť, ktorá vyvíja a dodáva profesionálne posilňovacie stroje a zariadenia určené pre použitie v exteriéri – na verejných a rekreačných priestranstvách. Výrobky sú známe vysokou kvalitou, funkčnosťou a dizajnom a sú 100% vyrobené v Holandsku. Zariadenia majú nízke nároky na údržbu, ľahko sa inštalujú a sú vysoko odolné voči vandalizmu. V súčasnosti sú dodávané do viac ako 25 krajín v Európe a Ázii. Slovensko je jednou z krajín, kde nájdete viacero úspešných a profesionálnymi trénermi oceňovaných zariadení od firmy Denfit.

Prezentačné video

Pozrite si prezentačné video s ukážkou workoutových (kalistenických) cvičení na zariadeniach Denfit.

Kompletný sortiment

Kompletný sortiment a fotky realizácii nájdete na stránke spoločnosti Denfit.

© Copyright Studio 21, s.r.o. Všetky práva vyhradené (All rights reserved) | Created by BLUE KIWI