Multifunkčné športové ihriská – arény

Naše viacúčelové herné arény sú určené pre ľudí a tímy každého veku, ktoré sa chcú zabaviť a zahrať si loptové športy. Podnecujú k sociálnej interakcii a cvičeniu zábavnou formou, prispievajú k budovaniu sily, svalstva a koordinácie a zároveň spájajú komunity.

Ponúkame návrh a realizáciu multifunkčných športových ihrísk, ktoré sú špeciálne vhodné pre sídliská miest. Naše ihriská sú vysoko odolné voči vandalizmu a majú nízku úroveň hlučnosti pri nárazoch loptou, čo je najmä v prípade uzavretých sídliskových celkov dôležitý faktor.

Systém je vysoko variabilný – umožňuje vytvoriť nielen ihriská štandardných rozmerov, ale prakticky akékoľvek. Je vhodný pre rôzne typy športov – nielen futbal a basketbal.  Doplnkom sú rôzne zábavné či výučbové herné panely, prístrešky a lavičky a pod. Riešenie umožňuje prístup aj pre osoby so sťaženou možnosťou pohybu.

Novinkou v našom sortimente sú špeciálne upravené arény určené najmenším deťom – vhodné najmä, ale nielen pre materské školy, základné školy, areály pre deti a pod.

Na tento produkt poskytujeme celoživotnú záruku na funkčnosť.

Náš kompletný sortiment multifunkčných športových ihrísk nájdete na stránke: sk.hags.com/products/sport-and-fitness

Švédska spoločnosť HAGS je dnes globálnou firmou, ktorá ponúka široký sortiment výrobkov – na hru, šport a iné  formy rekreácií vonku, ktoré sú určené pre všetky vekové kategórie. V našom sortimente nájdete okrem kvalitných a bezpečných detských ihrísk aj rôzne street-workoutové a fitnes prvky, multifunkčné športové arény a rozsiahly sortiment mestského a parkového mobiliáru škandinávskeho dizajnu – kvalitné lavičky a stoly, smetné koše, popolníky, grily a kvetináče určené na verejné priestory, stojany na bicykle, prístrešky, oplotenia pre detské ihriská a celý rad doplnkov. Multifunkčné športové arény z nášho sortimentu patria k najodolnejším na svete.

Prezentačné video

Pozrite si výhody arén HAGS na videu

Katalóg produktov

Stiahnite si katalóg produktov HAGS arén v pdf

Pre architektov

Podklady pre projektovanie (dwg súbory) nájdete na stránke výrobcu

© Copyright Studio 21, s.r.o. Všetky práva vyhradené (All rights reserved) | Created by BLUE KIWI