Cvičenie zábavou – exteriérové fitnes zariadenia

Cvičenie v exteriéri vo verejných priestoroch sa stalo v poslednom čase obľúbenou činnosťou viacerých aktívnych športovcov. Prvky od spoločnosti HAGS ponúkajú širokú škálu fitnes zariadení, ktoré dobre poslúžia príležitostným návštevníkom, či pravidelným užívateľom na spevnenie tela, strečing, či budovanie svalov. Vďaka obrázkovým návodom na zariadeniach a video návodom na internete vie užívateľ ako ich správne použiť.

Cvičenie je navyše základným prvkom v zlepšovaní zdravia a dobrého pocitu ľudí. Naše zariadenia sú navrhnuté tak, aby cvičenie bolo zábavné, či už ide o cvičenie s inými ľuďmi alebo samostatne a vlastným tempom. Fitnes prvky sú lákavé, používateľsky príjemné a poskytujú ľuďom s rôznymi fyzickými schopnosťami a rôzneho veku príležitosť zacvičiť si a upevniť silu, životnú energiu a koordináciu. Pomáhajú pravidelným používateľom posilňovať svalstvo a zlepšovať si kondíciu.

Fitnes zostavy na precvičenie celého tela

V našom sortimente nájdete aj niekoľko špeciálne navrhnutých cvičebných zostáv – kombinácií cvičebných prvkov. Tieto zostavy sú nielen zamerané na odlišné fyzické schopnosti, ale sú navrhnuté tak, aby pokryli širšiu škálu používateľov, ako aj rozpočtových možností, vďaka čomu je výber vhodného balíka oveľa jednoduchší. Naše zostavy siahajú od kardia po precvičovanie celého tela.

Pozrite si ukážky realizácií u nás aj po celom svete a v prípade záujmu nás kontaktujte.

Švédska spoločnosť HAGS je dnes globálnou firmou, ktorá ponúka široký sortiment výrobkov – na hru, šport a iné  formy rekreácií vonku, ktoré sú určené pre všetky vekové kategórie. V našom sortimente nájdete okrem kvalitných a bezpečných detských ihrísk aj rôzne street-workoutové a fitnes prvky, multifunkčné športové arény a rozsiahly sortiment mestského a parkového mobiliáru škandinávskeho dizajnu – kvalitné lavičky a stoly, smetné koše, popolníky, grily a kvetináče určené na verejné priestory, stojany na bicykle, prístrešky, oplotenia pre detské ihriská a celý rad doplnkov.

Inštruktážne videá

Ako cvičiť na fitnes zariadeniach HAGS

Katalóg produktov

Stiahnite si katalóg produktov fitnes prvkov HAGS v pdf

Pre architektov

Podklady pre projektovanie (dwg súbory) nájdete na stránke výrobcu

© Copyright Studio 21, s.r.o. Všetky práva vyhradené (All rights reserved) | Created by BLUE KIWI