Senica – vnútroblok S. Jurkoviča

Naša nedávna realizácia v Senici nepatrí zrovna medzi tie menšie projekty, práve naopak!

Pretvorili sme stovky metrov štvorcových nevyužitého priestoru na miesto plné hry, radosti, oddychu a pohody, kde si na svoje prídu všetky vekové skupiny od najmenších až po tých najstarších.

Na ihrisku boli použité primárne prvky od spoločnosti HAGS, a to z viacerých produktových rád.

Ihriská sú rozdelené do dvoch medziblokových priestorov, ktoré sa nachádzajú v tesnej blízkosti.
V prvom medzibloku nájdete priestor pre najmenších s prvkami prispôsobenými špeciálne pre ich potreby, ako aj ďalší priestor pre tých väčších, kde sa nachádza komplexný prvok z produktovej rady UniPlay, ktorý v sebe ukrýva množstvo „herných funkcií“  – Preliezky, laná, zaujímavý kolotoč ako aj veľkú nerezovú šmykľavku.

Kúsok ďalej, nájdete pokračovanie daného projektu. V týchto priestoroch sme vytvorili 3 zóny, a to nasledovné :

  • Zóna oddychu – kde je sústredené väčšie množstvo mobiliáru, vďaka čomu sa mamičky môžu radostne pozerať na hravé chvíľky svojím ratolestí.
  • Zóna hier   – vyznačuje sa multifunkčou arénou, ktorú spoločnosť navrhol špeciálne do medzi blokových priestorov tak, aby maximálne obmedzoval hluk z narážajúcej lopty o mantinel, taktiež liata gumená podlaha od spoločnosti Playtop, zabezpečuje ochranu pri nechcenom páde.
  • Zóna hravosti – v tomto priestore vás očarí moderná kovová zostava navrhnutá k vysokej pohyblivosti a športovej činnosti, doplnujúcím prvok je aj „stará dobrá“ lanovka, ktorá však samozrejme nie je žiadna starenka, bola postavená spolu s ostatnými prvkami 🙂

V prípade, že sa Vám naša realizácia páči, nižšie nájdete  pár fotografií z tohto projektu.

*** Ak by ste chceli zavítať na ihrisko, presné umiestnenie nájdete TU