GREENVILLE – HERFORD, NEMECKO

Uhlíkové molekuly zmenené na útočisko pre malých aj väčších, ale aj nekonečné lanové lezecké atrakcie, preliezky, tunely a zákruty vyúsťujúce do vyhliadkových veží či „vtáčích hniezd“ v oblakoch a šmýkačiek, ktoré deti adrenalínovou jazdou vrátia z tohto jedinečného dobrodružstva bezpečne späť na zem. Vitajte na detskom ihrisku Greenville, našej novej inšpirácie z nemeckého mesta Herford!

Náš dodávateľ Berliner Seilfabrik vyskladaním herných prvkov z produktového radu Greenville ukázal, že pokiaľ ide o vytvorenie fascinujúceho detského ihriska, nič nie je prekážkou. Ani výškový rozdiel terénu. Pôvodne prázdnu zelenú plochu v kopci zmenil na očarujúci svet plný lezeckých atrakcií, šmýkačiek, domčekov v oblakoch či vyhliadkových veží.

Použité herné prvky Greenville dokonale zapadajú do prírodného prostredia – domčeky rôznych veľkostí poskytujú deťom priestor na hry a  bezpečné lezenie vo vnútri, ale vďaka prepojeniu domčekov so sieťovými lezeckými atrakciami aj vonku. Na prvý pohľad nevďačný terén šikovne prispel k tomu, že počet úrovní pre detské hry sa ešte zvýšil. Ako povrch tlmiaci pád pod hernými prvkami je použitý piesok, no väčšina z herných prvkov ponúka veľkorysý priestor na bezpečné hranie aj vo svojich útrobách.

Pestrý výber herných prvkov Greenville ponúka nespočetné možnosti a vzhľadom na svoju schopnosť prispôsobiť sa aj výškovo členitému terénu je inšpiráciou na ihrisko aj pre mnoho rázovitých slovenských obcí či mestských sídlisk. Domčeky môžu byť rôznych veľkostí a dajú sa kombinovať a prepájať priestorovými sieťami a vonkajšími tunelmi s inými „stromovými“ domčekmi, vyhliadkovými vežami a šmýkačkami. Je na vás, v akej veľkosti či farebnom prevedení si Greenville nakombinujete. Aj to najmenšie prevedenie je pritom určené na bezpečné hranie pre deti rôznych vekových a hmotnostných kategórií. Dokonca umožňuje aj dospelým, aby sa stali súčasťou tohto fascinujúceho detského sveta.