Detské ihrisko Arboria-1 v Trnave

Realizácia detského ihriska Arboria-1 v Trnave z roku 2015 dopĺňala výstavbu nového obytného komplexu Arboria od developerskej spoločnosti Lucron, ktorý sa nachádza v pešej dostupnosti centra. Spoločnosť je známa výstavbou kvalitných projektov so sviežim moderným dizajnom s množstvom zelene a aj tento projekt to potvrdil. Rovnako ako nám, aj spoločnosti Lucron je pritom blízka podpora trvalej udržateľnosti a výstavby pre príjemné bývanie.

Projekt umožnil pri realizácii detského ihriska zakomponovať komplex herných prvkov tak, že slúžia deťom rôznych vekových kategórií, dokonca aj rodičom či starým rodičom a poskytuje príležitosti na spoločenskú interakciu. Ihrisko môžu deti využívať nielen na hranie, ale aj na prvé meranie si fyzických síl na cvičiacich prvkoch s rôznym stupňom náročnosti a vďaka farebnosti, hravosti a tvarovej rôznorodosti povzbudzujú herné prvky ich senzomotoriku.

Pri realizácii ihriska sme využili celý rad herných prvkov HAGS, kde sme kombinovali typové prvky a vznikol tak jedinečný herný komplex.

Herné prvky HAGS sa vyznačujú kvalitou, bezpečnosťou, maximálnou odolnosťou proti vandalizmu a jednoduchou údržbou. Zvoliť si môžete farebnosť, prevedenie, prípadne ústredný motív detského ihriska. Herné prvky HAGS v plnom rozsahu spĺňajú podmienky celoeurópskych bezpečnostných noriem platných na Slovensku, ako STN EN 1176.

Ak ste sa inšpirovali a chceli by ste niečo podobné aj u vás na ihrisku v meste či obci, kontaktujte nás, určite spolu nájdeme riešenie pre vaše nové a bezpečné ihrisko.