Riešenia pre parkovanie bicyklov a elektrobicyklov

Rastúci záujem o bicykel ako plnohodnotný dopravný prostriedok a zdravú alternatívu k motorovým vozidlám v našich mestách prináša okrem zvýšeného počtu cyklistov na cestách aj zvýšené nároky na parkovanie bicyklov. V budúcnosti možno očakávať rastúci záujem o parkovanie elektrobicyklov. Dnes postačujúcich niekoľko parkovacích miest a jednoduchých stojanov v krátkom čase postačovať nebude. Možno očakávať zvyšujúce sa nároky na integráciu mestskej dopravy a prepojenie verejnej dopravy s cyklodopravou tak, ako to úspešne funguje v mnohých ekologicky zmýšľajúcich mestách.

V spolupráci s našim partnerom, firmou ORION Bausysteme Vám ponúkame nemecké systémy parkovania bicyklov a elektrobicyklov, ktoré sú dlhoročne odskúšané v náročných podmienkach nemeckých miest a predmestí. Komplexne a dlhodobo vyriešime parkovanie vo vašom meste, obci, obchodnej alebo výrobnej či administratívnej prevádzke.

Zásady bezpečného parkovania bicyklov a elektrobicyklov

  • stojany umiestňujeme tam, kde sú naozaj potrebné a budú využívané
  • správny výber stojanov – také, ktoré maximálne odolajú prípadnému vandalizmu a nebudú poškodzovať bicykle
  • voliť nákladovo efektívne riešenia
  • pri umiestňovaní je potrebné rozmýšľať perspektívne a vytvárať riešenia s dostatočnou rezervou aj do budúcnosti – keď sa stane cyklodoprava plnohodnotnou alternatívou k iným formám dopravy

ADFC-small

Stabilita a kvalita sú najdôležitejšie znaky riešení firmy ORION. Aj z tohto dôvodu udelila ich produktom organizácia ADFC pečať kvality.

ADFC (Allgemeiner Deutscher Fahrrad-Club) je najväčší a najvýznamnejší klub cyklistov v Nemecku.

Orion Bausysteme je nemecká rodinná spoločnosť založená v roku 1980, v súčasnosti riadená druhou generáciou rodiny Suckow. Ako vášniví cyklisti sme boli pri začiatkoch rozvoja cyklodopravy v Nemecku a sme lídrami v oblasti riešení pre parkovanie bicyklov, ktoré vychádzajú z potrieb cyklistov. Ponúkame kompletný sortiment pre oblasť veľkokapacitného parkovania bicyklov a elektrobicyklov – s výrobkami Orion Bausysteme sa môžete stretnúť na väčšine železničných staníc v Nemecku. Stále populárnejšie sú naše riešenia aj v Škandinávskych mestách.

Prezentačné video

Parkovací box ARETUS s možnosťou nabíjania elektrobicyklov.

Prezentačná brožúra

Pozrite si informačnú brožúru pre systémy parkovania bicyklov

Stránka výrobcu

Detailné informácie o produktoch ORION Bausysteme nádete na stránke výrobcu

© Copyright Studio 21, s.r.o. Všetky práva vyhradené (All rights reserved) | Created by BLUE KIWI