Cyklodoprava – FALCO

INOVATÍVNE RIEŠENIA FALCO PRE KVAILITNÝ ROZVOJ CYKLODOPRAVY

Sme presvedčení, že integrácia dopravy, najmä prepojenia cyklodopravy na verejnú dopravu, prináša nespočetne veľa výhod. Okrem zvýšenia priechodnosti, rýchlosti a ekologickosti dopravy prináša aj dostupnosť pre každého, nehovoriac o podpore zdravia obyvateľstva. V mestách a obciach, kde funguje verejná doprava a sú vytvorené podmienky pre cyklistov, sa pohyb po meste stáva výrazne rýchlejší ako v prípade používania automobilu. Zaraďte sa k trendovým mestám a obciam aj vy. My vám v tom pomôžeme. Od počiatku činnosti sa snažíme o rozvoj cyklodopravy a jej súčasti v rámci integrovanej dopravy. To si však vyžaduje nielen bezpečnú sieť cyklotrás, ale začať treba od súvisiacej infraštruktúry. Sme radi, že sme sa stali  výhradným zástupcom holandského výrobcu Falco, ktorý patrí k lídrom v tomto segmente nielen v domovskom Holandsku, ale aj po celej Európe. Chcete príklad? Najnovšie už viac ako 350 železničných staníc po celej Veľkej Británii využíva cyklistické parkovacie systémy od spoločnosti Falco. Na ostrovoch sa obdobne popularite teší už aj nový koncept cyklistickej infraštruktúry „Cycle Hub“.

ZVOĽTE SI TO NAJLEPŠIE PRE VAŠU CYKLOINFRAŠTRUKTÚRU

Pomôžeme vám podporiť rozvoj cyklodopravy a integrovanej dopravy aj vytvorením vhodných podmienok pre cyklistov, aby mohli svoj bicykel bezpečne a pohodlne zaparkovať, a to najmä v okolí autobusovej č vlakovej stanici, ale aj pri ďalších „prestupových“ bodoch a bez starostí mohli prejsť na iný druh mestskej či prímestskej hromadnej dopravy. Prinášame vám to najlepšie pre podporu nielen cykloparkovania, ale aj príslušnej cykloinfraštruktúry. Ako výhradný zástupca výrobcu Falco vám vieme pripraviť riešenia vhodné pre akékoľvek priestory, rozpočet či požiadavky. Či už potrebujete kvalitné, funkčné a bezpečné cyklostojany, cykloboxy, jedno- a dvojpodlažné systémy parkovania aj s možnosťou nabíjania elektrobicyklov, či zariadenia pre jednoduchý servis a pneuservis bicyklov, prípadne uzamykacie odkladacie skrinky pre cyklistov, vhodné osvetlenie aj mobiliár. Radi vám pomôžeme s celým procesom od plánovania po nákresy a montáž, ako aj plánovaním ich najvhodnejšieho umiestnenia. Celý sortiment si môžete pozrieť tu (pridáme prelink na stránku). Pre bližšie informácie o cenách, možnostiach dodávky a prípravy návrhu riešenia nás kontaktujte.

Všetko pre bezpečné a pohodlné cykloparkovanie, ako aj rozvoj cyklodopravy a jej začlenenie do integrovanej dopravy. Aj to je hlavný zámer holandského výrobcu Falco, ktorý navrhuje, vyrába, dodáva a inštaluje verejné parkovacie zariadenia a systémy infraštruktúry pre bicykle už viac ako 50 rokov a jeho riešenia už desaťročia úspešne používajú mestá v mnohých krajinách Európy. Výrobca systémov pre parkovanie bicyklov a elektrobicyklov – od boxov a jedno- a dvojpodlažných prístreškov až po inovatívne dizajnové parkovacie systémy na mieru zachádza pri podpore rozvoja integrovanej dopravy aj ďalej. „Cycle hub“ cyklistom ponúka aj možnosti pre servis, pneuservis či uzamykateľné skrinky pre cyklistov.

Katalóg cyklostojanov

Stiahnite si katalóg cyklostojanov FALCO

Katalóg cykloprístreškov

Stiahnite si katalóg cykloprístreškov FALCO

Ďalšie informácie

Viac informácií nájdete na stránke výrobcu.

© Copyright Studio 21, s.r.o. Všetky práva vyhradené (All rights reserved) | Created by BLUE KIWI