Interaktívny povrch Playtop Street

Playtop Street je jedinečný koncept interaktívnych herných plôch. Je to vonkajšie ihrisko, ktoré fyzicky aj psychicky stimuluje jednotlivca alebo skupiny detí a dospelých bez ohľadu na vek. Je mimoriadne vhodný na miesta, kde tradičné herné prvky nie sú veľmi použiteľné, ako napríklad námestia, pretože by tradičné ihrisko zatienilo výhľad na dôležitú budovu alebo iný významný bod v krajine. Herné zariadenie využíva minimum elektrickej energie, je vysoko odolné voči vandalizmu a poveternostným podmienkam a nevyžaduje si prakticky žiadnu údržbu. Playtop Street môže byť zrealizovaný s rôznym počtom dotykových satelitov a v rôznych dizajnoch povrchov. Vyskúšajte tiež interaktívny vzdelávací koncept EWALL, ktorý kombinuje hru s učením a aktívnym pohybom zároveň. Bol vyvinutý v úzkej spolupráci s odborníkmi.

Povrch tlmiaci pád od firmy Playtop je poprednou značkou už viac ako 40 rokov. Spoločnosť Playtop bola priekopníkom pri používaní liatych gumových povrchov a postupne sa stala poprednou značkou nielen v Spojenom kráľovstve, ale na celom svete. Dnes je Playtop dostupný už vo viac ako 50 krajinách sveta.

Nový rozmer bezpečným povrchom Playtop dodáva kombinácia s interaktívnymi elektronickými systémami, čím vznikol unikátny herný povrch Playtop Street. Vyskúšať si ho môžete už aj na Slovensku.

Playtop Street

Prezentačné video o interaktívnom povrchu Playtop Street

EWALL

Prezentačné video o vzdelávacom systéme eWall

Ďalšie informácie

Viac informácií nájdete na stránke výrobcu

Možnosti hry s Playtop Street