Interaktívny povrch Playtop Street

Playtop Street je jedinečný koncept interaktívnych herných plôch. Je to vonkajšie ihrisko, ktoré fyzicky aj psychicky stimuluje jednotlivca alebo skupiny detí a dospelých – vo veku od jedného do 101 rokov!

Je mimoriadne vhodný na miesta, kde tradičné herné prvky nie sú použiteľné – či už na rôzne námestia alebo iné plochy, kde by tradičné ihrisko zatienilo výhľad na dôležitú budovu alebo iný významný bod v krajine.

Herné zariadenie využíva minimum elektrickej energie, je vysoko odolné voči vandalizmu a poveternostným podmienkam a nevyžaduje si prakticky žiadnu údržbu.

Playtop Street môže byť zrealizovaný s rôznym počtom dotykových satelitov a v rôznych dizajnoch povrchov. Limitom je len vaša predstavivosť!

Interaktívny vzdelávací systém eWall

Interaktívny vzdelávací systém kombinuje hru s učením sa a aktívnym pohybom zároveň. Systém vyvinutý v Dánsku je dnes používaný na mnohých detských ihriskách, školách a škôlkach v rôznych častiach sveta. Nový flexibilný interaktívny koncept vzdelávania bol vyvinutý v úzkej spolupráci s odborníkmi na vzdelávanie, hru a fyzický pohyb. Pre bližšie pochopenie systému si pozrite prezentačné video.

Povrch tlmiaci pád od firmy Playtop je poprednou značkou už viac ako 40 rokov. Spoločnosť Playtop bola priekopníkom pri používaní liatych gumových povrchov a postupne sa stala poprednou značkou nielen v Spojenom kráľovstve, ale na celom svete. Dnes je Playtop dostupný už vo viac ako 50 krajinách sveta.

Nový rozmer bezpečným povrchom Playtop dodáva kombinácia s interaktívnymi elektronickými systémami, čím vznikol unikátny herný povrch Playtop Street. Vyskúšať si ho môžete už aj na Slovensku.

Playtop Street

Prezentačné video o interaktívnom povrchu Playtop Street

EWALL

Prezentačné video o vzdelávacom systéme eWall

Prezentačná brožúra

Stiahnite si informačnú brožúru Playtop Street

Možnosti hry s Playtop Street

© Copyright Studio 21, s.r.o. Všetky práva vyhradené (All rights reserved) | Created by BLUE KIWI